טיפולים בשיטת מוח אחד "Three in one concept"

שיטה לשחרור ונטרול מתח רגשי מן העבר המשפיע על השגרה שלנו בחיי היום-יום.

זהו מסע בזמנים שונים בחיינו הנועד לשחרר בעיות שונות כמו: חרדות, פחדים, דיכאון, דיכאון אחרי לידה, דימוי עצמי נמוך, חוסר ביטחון עצמי, כעסים, דאגות, מתחים, קושי להיכנס להריון, חולשה, עייפות ותשישות, כאבי ראש, כאבי גב ועוד…

החוויות שאנו עוברים במהלך חיינו, משאירות חותם ונטמעות באופן בלתי אמצעי בכל תא ותא בגופנו, ומהוות "חסם" בדרך שלנו להצליח,לבחור ולממש את יכולתנו בכל תחום. כל אירוע טראומטי שחווינו בעברינו משפיע על יכולתנו לחיות מתוך בחירה, זאת כיוון שהמוח דואג כל הזמן שהחוויה הלא נעימה לא תחזור על עצמה, וכך מנכיח שוב ושוב בדימיון מה נעשה אם נחווה את הטראומה שנית. עקב כך מופעלים באופן אוטומטי הגנים של ההישרדות: התת מודע מכין את עצמו לדבר הגרוע ביותר שעלול לקרות. גם אם ישנם דברים טובים, ההתמקדות היא בדבר הגרוע ביותר. כשהמוח בתדר של מתח וחרדה אנחנו בגלי טטא גבוהים וכאשר אנחנו חווים חוויה דומה לחוויה הלא טובה מן העבר, מתעוררת מערכת האזעקה שלנו ומשטלתת על המחשבות, על המוח ועל הגוף, וגורמת לסימפטומים שמפריעים לנו לתפקד.

בעזרת תהליך בדיקת שרירים, אנו מקבלים תשובות מן הגוף ע"י עקיפת מערכת האמונות ודפוסי החשיבה הרציונאליים, זהו תהליך עבודה עדין ועמוק שמותאם אישית לחסימה שעולה.

בעזרת בדיקת השרירים קיים שלב של ירידה בגיל, לגילאים בהם התרחשו האירועים שבגינם נוצרו החסימות. תוך שימוש ב"מפת הדרכים הרגשית" הנקראת "הברומטר ההתנהגותי" אנו מקבלים אינפורמציה למצב בו נמצא המטופל בשתי רמות: המצב הרצוי והמצב המצוי. את החסימה שעלתה באופן ממוקד ומוגדר אנו משחררים בעזרת תרגילים כמו: דמיון מודרך, רפלקציה, שיקוף, הפעמת הגוף, מרכזי האנרגיה, ערוצי המרידיאנים, פרחי באך ועוד.

התחושה של השחרור מגיעה לאחר ש"עיצבנו מחדש" את הזיכרון מהתנסות העבר, וחוללנו שינוי של ממש בהתייחסות שלנו לאותו זיכרון. וזה לא קסם! זהו תהליך שבו שני הצדדים עובדים בשיתוף פעולה מלא, מדוייק ומאפשר. כאשר הדגש הוא: חיבור מחודש אל הגוף💜