יעוץ אנרגטי

מתן ייעוץ אנרגטי- ניקוי ונטרול אנרגיה מזיקה, טיהור הגוף והנפש ליצירת הרמוניה במרחב הפנימי של האדם, ובמרחב החיצוני והסביבה בה הוא חי .

מה זה? הרעיון המרכזי העומד מאחורי הגישה האנרגטית הוא שקיימת אנרגית חיים (= צ'י) בכל מקום על פני האדמה, כולל את גופנו וסביבתנו. לפי הפילוסופיה הסינית, אנו מהווים חלק בלתי נפרד מהיקום, ולכן אנו קשורים לאנרגיה זו ומושפעים ממנה.

חסימות אנרגטיות: לפי הרפואה הסינית,אם קיימת מחלה,לא מספיק בנטילת תרופות אם לא נעשה ניקיון של הגוף מבפנים מרעלים ושחרור חסימות. כך גם לגבי הבית, או מקום העבודה שלנוו, המלאים בחסימות אנרגטיות,ויש צורך בזיהויים ובנטרולם. יישום של עקרונות הפנג שואי בבית או בעסק,יביא לניצול האנרגיות המיטיבות הקיימות בבית לתועלתנו ולנטרול אנרגיות בעייתיות.

איך? במהלך הטיהור אנו משחררים אנרגיות בתוכנו ומחוץ לנו, ומחליפים אותן באנרגיה חדשה. הזיהוי מתבצע בעזרת המטוטלת ובדיקות קינסיולוגיה.  

למי? לכל אדם שמרגיש חסימה ותקיעות בחייו, אי נוחות בביתו הבאה לידי ביטוי בחוסר יכולת להירדם,(בעיקר אצל ילדים),אי שקט מהרגע שהוא מגיע למקום עבודתו,או לביתו, במצבים לא נעימים ואף קשים כמו משבר כלשהוא או מחלה פיזית.