אודות

את תחילת דרכי התחלתי מתוך חיפוש מענה לבעיה פיזית ורגשית אשר לא נמצא לה כל פתרון בדרך המקובלת. החלטתי לחפש דרכים אחרות! הגעתי לטיפול בשיטת "מוח אחד". הטיפול נתן לי מענה ברמה הפיזית ועבד בו זמנית על איזון רגשי, כך שהתהליך היה שלם: גוף ונפש.
תהליך זה הביא אותי להתחלה חדשה וחשובה בחיי, חשיפה ולמידה של נושאים מרתקים המחברים גוף ונפש ויישומם בקרב הסובבים אותי,זאת מתוך עניין רב וסקרנות!
התחלתי לטפל במשפחתי ובקרובי, ובמקביל המשכתי להתמקצע ולרכוש ידע נוסף במגוון רחב של נושאים. קיבלתי הכשרה במוסדות מוכרים בתחום, והוסמכתי על ידי מיטב המורים במקצועות השונים: קינסיולוגיה,חשיבה יצירתית, תרפיה באומנויות, דרמה חינוכית, הילינג רוחני, מטוטלת, רפלקסולוגיה, פרחי בך, מבנה המוח, תרגילי מוח, עוצמת הרכות, ארומתרפיה, תטא הילינג, אופונופונו ועוד…
מטפלת מאמנת ומנחת סדנאות בדגש יצירת מציאות עם הגוף, בעלת תואר ראשון מהפקולטה למדעי הרוח באוניברסיטת חיפה, תעודת הסמכה להנחיית קבוצות מאוניברסיטת בר- אילן ומאמנת מוסמכת מטעם אוניברסיטת חיפה.
אל עולם היוגה נחשפתי לפני כעשור, המפגש עם היוגה היווה נקודה חשובה בחיי מבחינה פיזית ומבחינה נפשית, כך שדברים שלא היה להם מענה רפואי קונבנציונאלי החלו להשתפר אצלי על ידי התרגול, תגובת הגוף היתה טובה, הרגשתי שנכון ללמוד לעומק את התורה בקורס מורי יוגה, קורס שנתן לי כלים חדשים והשלים את אלו שבהם השתמשתי עד כה בפאן הרגשי הנפשי והגופני.
ביוגה יש זרמים שונים וגישות מגוונות שבכולם יש מוטיב אחד מרכזי: חיבור לגוף שלנו, ההגדרה של היוגה "ריסון תנודות התודעה" כך אנחנו מוצאים את השקט הנפשי והתודעתי.
כיום אני משלבת את כל הכלים שלמדתי עבורך ועבור גופך, בסינרגיה מדוייקת, בסטודיו "יוגה עם כוונה – בריאת מציאות עם הגוף"
מזמינה אותך להתנסות, לחוות ולתרגל בשילוב המנצח שמחזק את הגוף המנטלי והפיזי שלך, להרגשה של שחרור, רוגע וזרימה, גם במצבים מורכבים, מאתגרים, או טראומטיים. 
ההתנסות היא בקבוצות קטנות ואינטימיות, במפגשים אחד על אחד, ובסדנאות מרוכזות בארץ ובחול.

111

האני מאמין שלי


אני מאמינה שקיימת בך היכולת לברוא את המציאות בחייך💜 אם הגעת לכאן, זה לא מקרי💜 הקמתי את האתר לעזור לך להצליח וליצור חיים שמגיעים לך💜 בתחום הזוגי, האישי, החברתי, הכלכלי או כל תחום אחר שתבחרי💜בכל ערוץ תקשורת שתבחרי💜

טיפולים אישיים 🌀 קבוצות יוגה אינטימיות 🌀 סדנאות