מי אני

את תחילת דרכי התחלתי מתוך חיפוש מענה לבעיה פיזית ורגשית אשר לא נמצא לה כל פתרון בדרך המקובלת. החלטתי לחפש דרכים אחרות! הגעתי לטיפול בשיטת "מוח אחד". הטיפול נתן לי מענה ברמה הפיזית ועבד בו זמנית על איזון רגשי, כך שהתהליך היה שלם: גוף ונפש.
תהליך זה הביא אותי להתחלה חדשה וחשובה בחיי, חשיפה ולמידה של נושאים מרתקים המחברים גוף ונפש ויישומם בקרב הסובבים אותי,זאת מתוך עניין רב וסקרנות!
התחלתי לטפל במשפחתי ובקרובי, ובמקביל המשכתי להתמקצע ולרכוש ידע נוסף במגוון רחב של נושאים. קיבלתי הכשרה במוסדות מוכרים בתחום, והוסמכתי על ידי מיטב המורים במקצועות השונים: קינסיולוגיה,חשיבה יצירתית, תרפיה באומנויות, דרמה חינוכית, הילינג רוחני, מטוטלת, רפלקסולוגיה, פרחי בך, מבנה המוח, תרגילי מוח, עוצמת הרכות, ארומתרפיה,ועוד...
כיום מטפלת מאמנת ומנחת סדנאות בדגש מוח-גוף-אנרגיה, בעלת תואר ראשון מהפקולטה למדעי הרוח באוניברסיטת חיפה, תעודת הסמכה להנחיית קבוצות מאוניברסיטת בר- אילן ומאמנת מוסמכת מטעם אוניברסיטת חיפה.

אל עולם היוגה נחשפתי לפני כעשור, המפגש עם היוגה היווה נקודה חשובה בחיי מבחינה פיזית ומבחינה נפשית, כך שדברים שלא היה להם מענה רפואי קונבנציונאלי החלו להשתפר אצלי על ידי התרגול, תגובת הגוף היתה טובה, הרגשתי שנכון ללמוד לעומק את התורה בקורס מורי יוגה, קורס שנתן לי כלים חדשים והשלים את אלו שבהם השתמשתי עד כה בפאן הרגשי הנפשי והגופני.
ביוגה יש זרמים שונים וגישות מגוונות שבכולם יש מוטיב אחד מרכזי: חיבור לגוף שלנו, ההגדרה של היוגה "ריסון תנודות התודעה" כך אנחנו מוצאים את השקט הנפשי והתודעתי...
מזמינה אתכם לתרגל, לחוות, ולהתנסות בתנוחות שמחזקות את הגוף הפיזי ועל ידי כך גורמות לנו לזרום במקומות חדשים שבהם נדרשת גמישות מחשבתית... נמסטה!
ההתנסות היא בקבוצות, בסדנאות מרוכזות בארץ ובחול, ובמפגשים אחד על אחד.

האני מאמין שלי


אני מאמינה שבכל אדם קיימת היכולת לאזן את עצמו  ולהבריא פיזית ונפשית. אחד המוטיבים המרכזיים שעליו מתבססים הטיפולים והסדנאות שמועברות על ידי, הוא הבנת הקשר בין תפקוד המוח והגוף, החיבור האנרגטי בניהם באופן מודע כך שיתפקדו כאחד. שכן חיבור זה הוא המפתח לריפוי ולצמיחה!